ОСНОВНИМИ ФУНКЦІЯМИ ТА ЗАВДАННЯМИ ВІДДІЛУ ОСВІТИ Є :

  1. Реалізація державної політики в галузі освіти і виховання.
  2. Аналіз стану освіти в громаді, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних закладів освіти незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян; розробка та організація виконання програми громади із розвитку освіти.
  3. Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти.
  4. Контроль за дотриманням законодавства в галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти та вимог Базового компонента дошкільної освіти відповідними закладами освіти усіх типів і форм власності, розташованими на території громади.
  5. Навчально-методичне керівництво та інспектування закладів освіти в межах наданих повноважень, що знаходяться в межах Лисянської селищної ради (ОТГ) і є комунальною власністю, організація їх фінансового забезпечення та зміцнення їх матеріальної бази; координація діяльності цих закладів освіти.
  6. Сприяння розвитку самоврядування у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.
  7. Комплектування закладів освіти керівними кадрами; удосконалення професійної кваліфікації педагогічних працівників, їх перепідготовка та атестація у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.
  8. Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності в освітньому процесі закладів освіти громади.
  9. Забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров’я та захисту прав учасників освітнього процесу в закладах освіти громади.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *