26.04.2024 року відбулися змагання III (районного) етапу у рамках Всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”, що проходять за ініціативи Президента України. Провідна ідея проєкту “Пліч-о-пліч” – розвиток та підтримка спорту в Україні навіть в умовах воєнного стану, залучення здобувачів освіти до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

Вітаємо усіх учасників змагань.

В місті Звенигородка відбулися змагання з спортивного орієнтування та волейболу серед юнаків та дівчат, нашу громаду представляли команди з ОЗ Лисянський ліцей №1 «ЯГУАР» та Лисянський ліцей №2 «ГРІЗЛІ».

У змаганнях взяли участь чотири команди з спортивного орієнтування, чотири команди з волейболу серед юнаків та чотири команди з волейболу серед дівчат Звенигородського району.

У підсумку команда з спортивного орієнтування  Лисянський  ліцей №2 «ГРІЗЛІ» здобула 4 місце у змаганнях та була нагородженою грамотою.

А команда з волейболу серед юнаків ОЗ Лисянський  ліцей №1 «ЯГУАР» вибороло 2 місце та були нагороджені медалями та кубком.

Команда з волейболу серед дівчат  ОЗ Лисянський  ліцей №1 «ЯГУАР» вибороло 2 місце та були нагороджені медалями та кубком.

Щиро вітаємо переможців!

Змагання проходили досить емоційно і напружено кожна команда намагалася перемогти і докладала максимум зусиль та старань. Комади нашої громади  продемонструвала високий рівень підготовки, злагоджена робота команд допомогла досягти таких значних успіхів.

А всім учасникам побажаємо не розслаблятися та не зупинятися на досягнутому, продовжувати боротися за призові місця і великі нагороди. Бажаємо  впевненості в силах, цілеспрямованості до перемоги і невтомної спраги лідерства!

Спортивна молодь разом зі своїми наставниками дякує Збройним Силам України за можливість займатись спортом і розвиватись.

Віримо у майбутнє.

Разом до Перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *