23 лютого 2024 року на базі Лисянського ліцею №1 проведено ІІ (територіальний) етап «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» з баскетбол серед юнаків та дівчат, який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події – «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Вітаємо усіх учасників змагань.

У змаганнях взяли участь 4 юнацьких команд закладів загальної середньої освіти Лисянської селищної територіальної громади. Атмосфера змагань була неймовірно емоційною та позитивною. Кожна команда продемонструвала високий рівень підготовки та командної роботи. У підсумку перемогу та честь представляти громаду на районних змаганнях здобула команда Лисянський ліцей №2.

2 місце посіла команда Лисянський ліцей №1,

3 місце – опорний заклад Боярський ліцей,

4 місце – Журжинецька зімназія філія,

Перше місце серед дівчат посіла команда Лисянський ліцей №1.

На заході також були присутні гості команди хлопців та дівчат зі сусідньої Бужанської територіальної громади. Команди двох територіальних громад провели дружні ігри, які допоможуть дітям в подальших етапах змагань «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ».

Юні баскетболісти з задоволенням провели час і вкотре впевнилися, що успішна гра команди залежить від злагодженої комунікації між гравцями.

Спортивна молодь разом зі своїми наставниками дякує Збройним Силам України за можливість займатись спортом і розвиватись.

Віримо у майбутнє.

Разом до Перемоги.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *